Pierre Belpaire
Gedelegeerd bestuurder
Tel.: 03 270 05 01
pierre.belpaire@daimler.com
Mark Geens
Aftersales Manager
Tel.: 03 270 05 04
mark.geens@daimler.com
Cedric Houtmeyers
Cedric Houtmeyers
Financieel Directeur
Tel.: 03 270 05 05
cedric.houtmeyers@daimler.com
Anthony Neut
Sales Manager Vans & Trucks
Tel.: 03 870 85 76
anthony.neut@daimler.com
Stefaan Van Ingh
Sales Manager Personenwagens
Tel.: 03 270 05 05
stefaan.vaningh@daimler.com
Annemie Cop
Marketing & Communicatieverantwoordelijke
Tel.: 03 270 05 23
annemie.cop@daimler.com
Marcel Buelens

Tel.: 03 270 05 21
marcel.buelens@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Manuel Chantrain

Tel.: 03 270 05 30
manuel.chantrain@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Jeff Didrich

Tel.: 03 270 05 29
jeff.didrich@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Hans Happaerts

Tel.: 03 355 23 12
hans.happaerts@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Gianni Joliens

Tel.: 03 270 05 69
gianni.joliens@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Karim Miri
Personenwagens
Tel.: 03 270 05 20
karim.miri@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Frank Thijs

Tel.: 03 270 05 22
frank.thijs@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Peter Van Ballaert

Tel.: 03 270 05 24
peter.vanballaert@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Pieter Van Boven

Tel.: 03 355 23 10
pieter.vanboven@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Patrick De Block

Tel.: 03 870 85 73
patrick.deblock@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Tom Theunissen

Tel.: 03 870 85 97
tom.theunissen@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Carolien Vercauteren

Tel.: 03 870 85 91
carolien.vercauteren@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Tweedehands bestelwagens
Serge Verheyen

Tel.: 03 270 05 11
serge.verheyen@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Stefan Provoost

Tel.: 03 870 85 71
stefan.provoost@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe trucks
José Arrabal

Tel.: 03 870 85 70
jose.arrabal@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe trucks
Vienna Gorrebeeck

Tel.: 03 270 05 09
vienna.gorrebeeck@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Hannelore Jaeken

Tel.: 03 870 85 85
extern_hannelor.jaeken@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe trucks
Klantenboekhouding Finance Department
Klantenboekhouding
Tel.: 02/724.88.17
mbbeluxretail_accounting@daimler.com
Leverenciersboekhouding Finance department
Leveranciersboekhouding
Tel.: 02/724.87.81
4139_vendors@daimler.com
Peter Dethal

Tel.: 03 870 85 87
peter.dethal@daimler.com
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Ronny Paelinckx

Tel.: 03 870 85 88
ronny.paelinckx@daimler.com
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Steve Stremersch

Tel.: 03 870 85 82
steve.stremersch@daimler.com
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Marc Van Assche

Tel.: 03 870 85 84
marc.vanassche@daimler.com
Contact Person for: Service trucks
Paul Van Den Borne

Tel.: 03 355 23 14
paul.vandenborne@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires personenwagens, Service personenwagens
Patrick Van den Hoek

Tel.: 03 870 85 83
patrick.vandenhoek@daimler.com
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Erik Verheggen

Tel.: 03 270 05 15
erik.verheggen@daimler.com
Contact Person for: Service personenwagens
Nicky Verlinden

Tel.: 03 270 05 50
nicky.verlinden@daimler.com
Contact Person for: Service personenwagens
Steven de Bruyne

Tel.: 03 270 05 44
steven.de_bruyne@daimler.com
Contact Person for: Service personenwagens
Rudy Coppens

Tel.: 03 270 05 62
rudy.coppens@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens
Luc De Bonte

Tel.: 03 270 05 61
luc.debonte@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens
André Gjaltema

Tel.: 03 870 85 94
andre.gjaltema@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires trucks
Jurgen Maes

Tel.: 03 870 85 96
jurgen.maes@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires trucks
Danny Tibermont

Tel.: 03 270 05 66
danny.tibermont@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens
Franky Vercammen

Tel.: 03 870 85 98
franky.vercammen@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires trucks